INFOLINIA: +48 22 129 10 40

FAQ

Materiał w przygotowaniu

W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów związanych z rowerami/stacjami PKP Mobility  skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 22 129 10 40

Życzymy przyjemnego i bezpiecznego korzystnia z usług PKP Mobility

Co zrobić aby jeździć Rowerem PKP Mobility?

  • Wypełnij formularz rejestracyjny w zakładce REJESTRACJA na stronie www, sprawdź pocztę i kliknij w link aktywacyjny otrzymany w mailu (sprawdź również folder SPAM – tam czasem „wpadają” nasze maile).
  •  
  • Doładuj swoje konto w systemie kwotą co najmniej 40 zł (opłata inicjalna). Jeśli chcesz jeździć rowerem dłużej bez obaw że zabraknie Ci środków na kolejne wypożyczenia, doładuj konto kwotą 20 zł lub wielokrotnoscią tej kwoty.
  •  
  • Pobierz aplikację  Rowery PKP ze sklepu Google Play lub strony internetowej i postępuj zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.

Jak zcząć korzystać z systemu ?

Dokonaj opłaty inicjalnej w wysokości 40 zł przy rejestracji. Minimalna kwota na koncie Użytkownika to 20 zł. Jeśli saldo będzie niższe – wypożyczenie nie będzie możliwe. Sugerujemy utrzymywanie salda ok. 40-100 zł aby bez obaw o czas korzystać z rowerów nawet podczas dłuższych przejazdów bez potrzeby częstego doładowywania konta. Jeśli chcesz wypożyczyć więcej niż 1 rower utrzymuj na koncie wielokrotność 20 zł (kwota potrzebna do wypożyczenia 2 rowerów to 40 zł).

Do czego służą numer telefonu i PIN ?

Numer telefonu i PIN służą do wypożyczenia roweru w stacji oraz do logowania do aplikacji mobilnej

Login i hasło służą do logowania do panelu na rowery.pkp.einfleet.eu

Co zonacza 6 cyfrowy numer roweru ?

roweru w usłudze PKP Mobility składa się z 6 cyfr – np. 041111

04 to prefiks Półwyspu Helskiego, a 1111 to numer roweru

Kiedy mogę korzystać  z systemu?

Usugi PKP Mobility dostępne są przez 24h 7 dni w tygodniu w czasie trwania sezonu rowerowego – od 15 czerwca do 30 września 2020 r.

Sugerujemy, aby nie przekraczać maksymalnego regulaminowego czasu wypożyczenia – 12 godzin

Ile rowerów mogę wypożyczyć jednocześnie ?

Możesz wypożyczyć do 2 rowerów pod warunkiem posiadania odpowiednich środków na koncie w systemie: